Neobvyklá situace v supermarketu ukázala, že nikdy nevíme, co se může stát.

Nikdy nevíme, s kým máme do činění v davu cizích lidí! Přesvědčil se o tom neúspěšný zloděj, který v nizozemském městě Mill nožem ohrožoval pokladní. Muž netušil, že muž, který klidně vkládal nákup do tašky je… voják v civilu. Voják si se zlodějem rychle poradil a poděkoval mu nejen majitel obchodu, ale také policie. 

Policie lidi upozorňuje, že v podobných případech by měli zachovat klid. V žádném případě zloděje neprovokujte a dejte mu peníze – váš život je důležitější. Ne každý z nás je voják z povolání.

Pokud se vám toto video líbilo, sdílejte ho na Facebooku!

Mohlo by vás zajímat

Loading...

Podobné články a videa

Snadný, účinný a levný způsob, jak se zbavit plísně ve vaší koupelně! Vyzkoušejte ho!Více informací...
Plíseň v koupelně, je velmi nepříjemná věc a dokáže pořádně potrápit. Dnes si ukážeme, jak s plísní zatočit pomocí dvou běžně dostupných ingrediencí.

Máte doma staré Cédéčka? Nevyhazujte je, poradíme vám, co s nimi!Více informací...
Pokud máte doma staré CD, tak je určitě nevyhazujte. Poradíme vám několik kreativních nápadů na jejich využití. Doufáme, že vás tyto zajímavé nápady potěší.

30letý muž měl jít do práce, když došlo k výbuchu. Neměl tušení, že k tomu může dojít z TOHOTO důvodu!Více informací...
Andrew Hall byl kuřákem. Když se jim narodilo druhé dítě, uvědomi sil, že by měl dětem jít příkladem a přestat kouřit. Nebylo to snadné a tak přešel na elektronickou cigaretu.

Jak vyřešit jazykovou bariéru kdekoliv na světěVíce informací...
Pro všechny nadšence cestování, je na světě nové cestovní tričko Icon Speak. Toto tričko ulehčí komukoliv a kdekoliv, překonat jazykovou bariéru a snadněji se domluvit.

Díky těmto 8 způsobům si přestanete škrábat štípance po komárech. Číslo 3 je něco pro mě!Více informací...
Společně s krásným slunečným počasím se objevili i komáři a další hmyz, co rozhodně nikoho nepotěšilo. Pokud i vy máte po celém těle štípance...

Jednoduchý způsob, jak navždy zabránit mlžení okna v autě!Více informací...
Téměř každý řidič, se setkal s problémem zamlžování čelního skla v autě. Proto si dnes ukážeme, jak se můžeme tohoto problému lehce a rychle zbavit.

Tenhle muž adoptuje staré psy, které nikdo nechce. To, jak to vypadá u něho doma, je úžasné!Více informací...
Po smrti svého psa se rozhodl, že si adoptuje nového. Chtěl si pořídit takového, který měl nejmenší šance na nový domov.