Žádná multimediální fontána se nevyrovná té v Dubaji. Zjistěte, v čem spočívá její výjimečnost.

Spojené arabské emiráty se chlubí městem Dubaj. Na každém kroku můžeme vidět bohatství města. Nachází se tam největší budova na světě – proslulý Burdž Chalífa. Mrakodrap má 50 pater a před hlavním vchodem výjimečná fontána! 

Nejnovější třešnička na dortu stála spoustu peněz… Její rozloha je až 12 hektarů a je až 150 metrů vysoká! Znějí tady i ty nejpopulárnější hity – například i Michael Jackson nebo Whitney Houston. Podívejte se na dokonalou „choreografii“ k písni „I Will Always Love You“. 

Pokud se vám video líbí, sdílejte ho s přáteli na Facebooku!

Mohlo by vás zajímat

Loading...

Podobné články a videa

12 celebrit, kterým sluší krátké vlasy mnohem více než dlouhé. Posuďte sami!Více informací...
Připravili jsme pro vás výběr nejslavnějších hvězd, které se toho nebály a sáhly po krátkém účesu. Toto rozhodnutí však bylo zcela správné. Posuďte sami.

Otěhotněla díky dárci. O 2 roky později se s ním setkala a stalo se něco neuvěřitelného!Více informací...
Bylo jí 42 let, a trpěla depresí. Prošla si toho hodně. Prvorozený syn zemřel, když měl teprve 4 měsíce, druhý když mu byl rok a 2 měsíce.

Mladá holka natřela okno kukuřičným škrobem. Výsledek se Vám bude jistě líbit!Více informací...
Mladá kreativní slečna jménem Anabel, přišla s velmi zajímavým nápadem, jak zkrášlit stará okna. Tento nápad zvládne opravdu každý a tak se můžeme vrhnout na realizaci.

Tento domek má pouhých 37 metrů čtverečních, po shlédnutí těchto fotografií ale uznáte, že i v tak malinkém prostoru seVíce informací...
Vzhledem k tomu, že utrácíme stále víc peněz za jídlo, topení a nemovitosti vůbec, jsou IN malinké domky, které svým rozměrem připomínají menší byt.

Mladá krasobruslařka z Ruska překvapila porotu skokem, který se nepovedl ještě nikomu!Více informací...
Alexandra Trusové je jen třináct, ale už je ve světě krasobruslení hvězdou.

Polepila obyčejný kbelík obyčejnými kamínky. Co co vzniklo je úžasné!Více informací...
Pokud máte rádi krásné a zajímavé dekorace pro vaše bydlení či zahradu, tak pro vás máme báječný tip. Tento výrobek zvládne každý a vypadá opravdu nádherně.

15 fotek nejroztomilejších štěňátek – zkuste se ani jednou nezasmát!Více informací...
Všichni psi, malé i velké, jsou úžasné. Nikdo by nedokázal odolat kouzlu malinkého štěňátka. Máme pro vás 15 fotek těch nejroztomilejších štěňátek na světě.